Pierwszy krok do uwodzenia kobiet
Rozrywka

Pierwszy krok do uwodzenia kobiet

Przede wszystkim pamiętaj, że to Ty budujesz swoją przyszłość. Raczej są nikłe szanse na to, że pewnego dnia do Twych drzwi zapuka księżniczka z bajki, która zechce spędzić z Tobą resztę życia, albo chociaż jedną, bardzo namiętną noc.  Musisz sam wyjść do ludzi, do kobiet, aby je zdobyć. Dopiero wtedy możesz zastosować się do rad jak uwieść kobietę.

Gdzie szukać kobiet?

W zasadzie odpowiedź jest prosta: wszędzie. Rozejrzyj się. Wokół Ciebie jest bardzo dużo pięknych i inteligentnych kobiet. Lepiej jednak nie rozpoczynać romansu z biurową koleżanką. Romanse mają to do siebie, że po jakimś czasie się kończą. I wszystko jest ok, jeśli będzie on rozwiązany pokojowo, gorzej jednak jeśli zakończy się wielką kłótnią. Wtedy atmosfera w pracy może się znacznie pogorszyć.

Przyjmij zaproszenie na prywatkę od dawno niewidzianego kolegi, wykup karnet na siłownię, pójdź na koncert znanego zespołu popowego, czy wypij poranną kawę w kawiarni w centrum miasta. Nie bój się też podejść do kobiety na ulicy, możesz zapytać ją o drogę, poprosić aby cię w dane miejsce zaprowadziła, a w zamian zaproponować wspólny obiad czy kolację. Poproś kasjerkę o pomoc w zakupach, bo zwyczajnie nie znasz się kobiecych kremach, a mama ma niedługo urodziny.

Bądź kreatywny, okazja goni okazję. Trzeba je tylko wykorzystać. Nie bój się odrzucenia. Często odmowa nie ma nic wspólnego z Tobą, być może dziewczyna się śpieszy, być może ma miesiączkę, a może po prostu pokłóciła się z przyjaciółką. Porażka to nie koniec świata. Przeanalizuj sytuację, jeśli zauważysz, że popełniłeś błąd to wyciągnij z niego wnioski.

Na stronie uwodzenie.org dowiesz się tego, co każdy facet powinien wiedzieć o uwodzeniu i podrywie

http://www.uwodzenie.org/

Uwierz w siebie

Uwierz w to, że jesteś wspaniałym facetem, do którego świat należy. Kobiety lubią pewnych siebie i dowartościowanych mężczyzn. Przepraszanie za to, że się żyje tylko odstrasza. Tobie zapewne również podobają się kobiety z dystansem do siebie i znające swoją wartość. Pamiętaj, że to działa w dwie strony. Nie wpadaj w panikę, że coś poszło nie tak niż zaplanowałeś. Zdobądź się wtedy na działanie spontaniczne. Kobieta z pewnością to doceni.

Jeśli nie umiesz opanować zdenerwowania, powiedz jej, że czujesz tremę w stosunku do tego spotkania, bowiem ona bardzo Ci się podoba. Ale pamiętaj, to jedyne okazanie słabości na jakie możesz się zdobyć. Masz być dorosłym facetem, a małym nie chłopcem.

Jeśli to zrobisz, nie uwiedziesz kobiety

To, że masz być facetem i wziąć pełną odpowiedzialność za dzisiejszy wieczór, nie oznacza, że masz kobietę całkowicie zdominować. Twoim obowiązkiem jest pozostawienie jej wyboru, zarówno w stosunku do rzeczy błahych, jak wybór dania na kolacji, jak i tych ważnych, czy pójdzie dziś z Tobą do łóżka. Również jeśli okażesz się niewychowanym gburem lub niedojrzałym emocjonalnie mężczyzną, nie będziesz miał szans na przyjemne chwile sam na sam.

Dlatego problemy i zły nastrój pozostaw w domu. Dziś wieczorem masz się dobrze bawić. Pamiętaj, także o zapłaceniu rachunków za kawę, kolację, kino. Jeśli zaprosisz dziewczynę w konkretne miejsce, a następnie powiesz, że dzielicie się rachunkiem pół na pół, ona z pewnością się zgodzi, w końcu jest równouprawnienie, ale na pewno nie pójdzie z Tobą do łóżka.

Post Comment