Nie tylko wakacyjna praca w seks telefonie
Biznes i finanse

Nie tylko wakacyjna praca w seks telefonie

Znamy wiele przypadków, gdy młode dziewczyny decydują się na pracę w seks telefonie. Często okazuje się to dość intratnym zajęciem zwłaszcza dla studentek, które w czasie wakacji poszukują pracy na sezon i przy tym dobrze płatnej. Po co zasuwać jako kelnerka przez 12 godzin, jak można w krótszym czasie zarobić znacznie więcej, niż w branży gastronomicznej? Coraz więcej studentek przestaje mieć opory przed pracą w seks telefonie, bo w większości przypadków cała ta robota ma z seksem w praktyce niewiele wspólnego.

Mężczyźni, którzy dzwonią pod wybrane numery nawet nie wiedzą, jak dziewczyny wyglądają w rzeczywistości, jaki mają kolor włosów, wzrost i inne cechy. Właściciele firm prowadzących seks telefon każą dziewczynom na stanowiskach zmyślać niestworzone historie na temat doświadczeń seksualnych, jak i również wyglądu. Tak więc blondynka po drugiej linii może w wyobraźni okazać się brunetką i mieć w metryce dwa razy więcej lat. Oczywiście, przypadki pracy wyżej opisywanej dotyczą seksu wyłącznie w sferze wirtualnej i telefonicznej.

Erotyczne rozmowy dostępne są pod adresem http://seks-telefon.com/ – wybierz rozmówczynię i zadzwoń

Telefon a real. Seks pod napięciem

Nie jest tajemnicą, że obok firm ograniczających się jedynie do oferowania usług telefonicznych, funkcjonują także firmy oferujące seks realny. Tam dziewczyny nastawione są na całodobową pracę. Nigdy nie wiadomo, o której porze dnia lub nocy klient zgłosi się z potrzebą spotkania, więc trzeba być w stałej gotowości. Przyjęcie zgłoszenia w centrali zajmuje najczęściej kilka minut. Dziewczyny na spotkanie klienci najczęściej wybierają na stronie internetowej. Mogą tam przejrzeć fotografie wybranych dziewczyn, ocenić ich warunki i zapoznać się z możliwościami, jakie są oferowane. Praca w seks telefonie, jeśli w grę wchodzi także realny seks – jest ryzykowna.

Dziewczyna decydująca się na takie zajęcie, powinna mieć świadomość, że wchodzi w świat nie do końca posiadający etyczne reguły gry. Wybierając firmę do współpracy, trzeba uważnie się rozejrzeć. Zobaczyć, jak dziewczyny są traktowane przez szefów, jaki procent odchodzi od ich zarobków, czy mają prawo odmówić spotkania. Po raz kolejny okazuje się, że w podjęciu decyzji pomagają drobiazgi.

Anonimowość rzecz święta

Podejmując pracę w seks telefonie, dobrze będzie posiadać jakiś oryginalny pseudonim. Nikogo na dobrą sprawę nie powinno obchodzić, jak się naprawdę nazywasz, jakie skończyłaś studia. To coś podobnego jak wszystkie wróżki udzielające porad na telewizyjnych kanałach ezoterycznych. Niby wszyscy je widzimy, a tak naprawdę nic o nich nie wiemy. Oczywiście, dziewczyna przy podpisywaniu umowy, o ile taka funkcjonuje, musi podać dane personalne, choćby po to, by było wiadomo, na czyje konto wysyłać się będzie wypłatę. Podejmować powinno się seks pracę tylko tam, gdzie opłaca się pracować, czyli gdzie prowizje od należności nie są zbyt wysokie. Niestety, w wielu firmach trudno się doszukać etycznego traktowania, ale coraz więcej firm, zwłaszcza tych zarejestrowanych zaczyna bardziej szanować swoich pracowników. Polski seks telefon w porównaniu z korporacjami zachodnimi prezentuje się jeszcze dość prowincjonalnie.

Post Comment